Cost wise, we know several families of 8 who are paleo who spend $1k a 
month on food (but they don't do organic or grass fed/wild caught). But 
their kids are not yet teens. We have a teen and tween and two youngers and 
our budget is higher than that. We also buy only organic and grass fed/wild 
forage/wild caught. I eat less than my 11 and 13 year old daughters, by a 
long shot. Must be payback, because I ate 10,000 calories a day in high 
school when I had to track it for a few weeks. Sardonic grin.

With abandon,
Patrick

-- 
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "RBW 
Owners Bunch" group.
To unsubscribe from this group and stop receiving emails from it, send an email 
to rbw-owners-bunch+unsubscr...@googlegroups.com.
To post to this group, send email to rbw-owners-bunch@googlegroups.com.
Visit this group at http://groups.google.com/group/rbw-owners-bunch.
For more options, visit https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to