Halihó!

Gábor Lénárt ezt írta:
> En csak egyedul arra ohajtottam reagalni hogy az NEM IGAZ, hogy a BIOS
> utan mas nem tudNA (felteles mod) valtoztatni a dologokon, sot egyes
> bug workaround-okkor csinal is ilyet pl a kernel.

  Hát... ha a BIOS letilt egy eszközt, ahhoz az oprendszer nem fér 
hozzá. Különben a BIOS nem tiltotta le az eszközt. Tipikusan az 
engedélyezéshez/tiltáshoz reboot kell...
-- 
http://www.enaplo.hu - Iskolai Információs Rendszer
Auth Gábor -=- FreeBSD 5.4 -=- http://bsd.lap.hu
+36-70/9400-341 -=- ICQ: 49179141 -=- Skype: authgabor
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz