Halihó! Gábor Lénárt ezt írta: > En csak egyedul arra ohajtottam reagalni hogy az NEM IGAZ, hogy a BIOS > utan mas nem tudNA (felteles mod) valtoztatni a dologokon, sot egyes > bug workaround-okkor csinal is ilyet pl a kernel.
Hát... ha a BIOS letilt egy eszközt, ahhoz az oprendszer nem fér hozzá. Különben a BIOS nem tiltotta le az eszközt. Tipikusan az engedélyezéshez/tiltáshoz reboot kell... -- http://www.enaplo.hu - Iskolai Információs Rendszer Auth Gábor -=- FreeBSD 5.4 -=- http://bsd.lap.hu +36-70/9400-341 -=- ICQ: 49179141 -=- Skype: authgabor _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
