> Esetleg kliens oldalon fstab helyett automount.
koszonom, magamtol nem tudom mikor jottem volna ra :) _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
> Esetleg kliens oldalon fstab helyett automount.
koszonom, magamtol nem tudom mikor jottem volna ra :) _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux