sziasztok samba-hoz keresek olyan toolt amit:
- tud user-t es group-ot letrehozni - tud uj share-t letrehozni - grafikus (web, X, barmi) vagy legalabbis menus - atlathato, egyszeru akar egy "mukedvelo" szamara is opcionalisan: - free - tud magyarul ismer/hasznal valaki ilyet? neztem swat-ot, webmin-t, de azok tul bonyolultnak es nehezkesnek tunnek, nem tudtam megszerettetni a azzal akinek hasznalnia kene. anno csinaltam olyat, hogy acl es akkor a windows-bol lehetett jogokat osztani, de ott pl nem tudom uj usert/share-t hogy lehet hozzaadni, lehet-e egyaltalan. koszi, udv _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
