Molnár László wrote:
> Hi all,
> 
> Még mindig nem tudok előre jutni a shared folders ugyben. Ti nem is
> használjátok ezt vagy ti sem tudjátok, hogy hogyan lehet megvalósítani?

Az exim4-ben nem tudok segiteni, en postfixet hasznalok.

> imap konfig:
> ....
> sharedprefix: shared
> ...
> postuser: jrmolnar
> ....
> 
> Ha levelet küldök pl.: mail [EMAIL PROTECTED] -s teszt

A shared itt felesleges, ha a cyrus jrmolar+info cimre kap levelet,
akkor teszi le az info shared folder-be.

-- 
Gellér Sándor
[EMAIL PROTECTED]
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz