SZOKOVACS Robert wrote:
> On Wednesday 05 April 2006 13:36, Gellér Sándor wrote:
>> Molnár László wrote:
>> > Hi all,
>> >
>> > Még mindig nem tudok előre jutni a shared folders ugyben. Ti nem is
>> > használjátok ezt vagy ti sem tudjátok, hogy hogyan lehet megvalósítani?
>>
>> Az exim4-ben nem tudok segiteni, en postfixet hasznalok.
> 
> engem pont postfix eseten erdekelne, ott hogy kell csinalni?

Ez tenyleg ilyen bonyolultnak tunik elsore? A postuser-kent beallitott
cimzettnek kell bekuldeni a levelet, a cyrus doksija irja is hogy
[postuser]+[folder] cimre. Az, hogy mit iranyitasz erre a cimre, mar
rajtad mulik, en erre a recipient_canonical-t hasznalom.

-- 
Gellér Sándor
[EMAIL PROTECTED]
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz