I was watching a film on TV a couple of days ago that showed a Mooney flying on pure ethynol. I then read an article in the Saint Paul paper that said that it cost $2.74 per gallon to make ethynol. Pat Driscoll Saint Paul, MN patric...@usfamily.net http://www.freewebs.com/patrick1936/ LIFE MAY NOT BE THE PARTY WE HOPED FOR.... BUT WHILE WE ARE HERE WE MIGHT AS WELL DANCE!"
--- http://USFamily.Net/dialup.html - $8.25/mo! -- http://www.usfamily.net/dsl.html - $19.99/mo! ---