Krisztian VASAS írta: > Nem egyszerubb eloszor rotate 90fokkal, resize, majd vissza 90fokkal? > Persze miutan kiderul, melyik oldala a hoszabb. > Hahh. Nem jól értettem a kérdést :). (Pedig kiabálva volt odaírva a *hosszabbik* :).) Akkor még kell egy feltétel. Resize-nak nem mindegy, hogy hol van a 640 egyébként?
-- k-atti- _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
