Nagy Gabor írta:
Apache2-hoz hasznalhato? Allitsam at a modulban a path-t, meg a hasonlo dolgokat, es jo lesz?
Igen. _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
Nagy Gabor írta:
Apache2-hoz hasznalhato? Allitsam at a modulban a path-t, meg a hasonlo dolgokat, es jo lesz?
Igen. _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux