Sziasztok,
Egy baratom vincsije elromlott, es sajna meg elindul, de particio mar nem 
latszik rajta. Egy WD 80 GB vincsirol van szo, amirol persze nem emlekszik, 
hogy 2 vagy 3 particio volt-e rajta, csak annyira, hogy amelyiken az adatok 
voltak reiserfs volt.
Kerdes, hogy mivel volna erdemes nekifekudni amivel visszalehetne kerestetni 
a particiokat, es esetlegesen az adatok egyreszet.

Ha valakinek valami otlete van ne kimeljen.
Kosz.

P.S.
fdisk,cfdisk,qtparted voltak probalva es nem latnak semmit.

-- 
Enexis
Keresztely-Krall Gyula
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz