Sziasztok, Egy baratom vincsije elromlott, es sajna meg elindul, de particio mar nem latszik rajta. Egy WD 80 GB vincsirol van szo, amirol persze nem emlekszik, hogy 2 vagy 3 particio volt-e rajta, csak annyira, hogy amelyiken az adatok voltak reiserfs volt. Kerdes, hogy mivel volna erdemes nekifekudni amivel visszalehetne kerestetni a particiokat, es esetlegesen az adatok egyreszet.
Ha valakinek valami otlete van ne kimeljen. Kosz. P.S. fdisk,cfdisk,qtparted voltak probalva es nem latnak semmit. -- Enexis Keresztely-Krall Gyula _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
