Sziasztok! A gondom az lenne, hogy amikor a Serpentine-nel szeretnek audio cd-t irni, és kijelolok neki egy lejetszasi listat, az iras gombra kattintva kidobja azt a hibauzit, hogy keves a hely a gyorsitotartban, ugyhogy toroljek onnan valamit, vagy gyozodjek meg, hogy van-e ott eleg hely... NEM tudom, melyik mappat tartja gyorsitotartnak a progi, a beallitasainal nincs ott, a konf-szerkesztoben sem talaltam utalast se ra. A root meghajton eleg keves hely van, igy onnan a tmp mappat atlinkeltem egy masik meghajtora (softlinkkel), ahol tuti van hely, de igy se muxik... :( Segitsegeteket elore is koszonom!!!
KeX az ArC _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
