Sziasztok!

A gondom az lenne, hogy amikor a Serpentine-nel szeretnek audio cd-t
irni, és kijelolok neki egy lejetszasi listat, az iras gombra kattintva
kidobja azt a hibauzit, hogy keves a hely a gyorsitotartban, ugyhogy
toroljek onnan valamit, vagy gyozodjek meg, hogy van-e ott eleg hely...
NEM tudom, melyik mappat tartja gyorsitotartnak a progi, a
beallitasainal nincs ott, a konf-szerkesztoben sem talaltam utalast se
ra. A root meghajton eleg keves hely van, igy onnan a tmp mappat
atlinkeltem egy masik meghajtora (softlinkkel), ahol tuti van hely, de
igy se muxik... :( Segitsegeteket elore is koszonom!!!

KeX az ArC

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz