Hi!
NFS-en keresztül Novell-rol cp-vel masolok ekezetes nevu fajlokat (RHFC1-re). Hogyan lehet ezt megoldani, hogy ha visszamasolom valamivel (pl. winscp), akkor jol jelenjenek meg az ekezetes karakterek a fajlnevekben?
FC1-en ez van beallitva /etc/sysconfig/i18n: LANG="hu_Hu" SUPPORTED="en_US.iso885915:en_US:en:hu_HU:hu" SYSFONT="lat2-sun16" SYSFONTACM="iso02" Az FC1-en sem jok mar a cp masolas utan az ekezetek (?-jelek... stb.). Gabor _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
