Hi!

NFS-en keresztül Novell-rol cp-vel masolok ekezetes nevu fajlokat (RHFC1-re). Hogyan lehet ezt megoldani, hogy ha visszamasolom valamivel (pl. winscp), akkor jol jelenjenek meg az ekezetes karakterek a fajlnevekben?
FC1-en ez van beallitva /etc/sysconfig/i18n:
LANG="hu_Hu"
SUPPORTED="en_US.iso885915:en_US:en:hu_HU:hu"
SYSFONT="lat2-sun16"
SYSFONTACM="iso02"

Az FC1-en sem jok mar a cp masolas utan az ekezetek (?-jelek... stb.).

Gabor


_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz