On Tue, Mar 07, 2006 at 02:42:44PM +0100, Ernesto Che Guevara wrote: > Kicsit aggodok, hogy az nforce chipsettet linux alatt hogyan tudom > rendesen beloni majd.
Konnyeden. Mar egy eve sem volt gond. -- Udv: Skip NAUI Course Director #36774 ---- http://www.manatus.hu Búvártanfolyamok kezdőtől az oktatói szintekig _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
