Sziasztok, 

a levelezőszerverem localhostról kiküldi a leveleket,
illetve fogad is, de az authentikáció körül még mindig van
valami gubanc.

most ez az írást találtam.

http://www.sulinet.hu/tart/fcikk/Kaaae/0/26894/1

ebben megakadtam egy mondaton:

"Mivel a Postfix biztonsági okokból alapértelmezetten
chroot-olt környezetben fut, biztosítanunk kell számára az
sasl démon elérhetőségét." 

mkdir -p /var/spool/postfix/var/run/saslauthd
rm -fr /var/run/saslauthd

a /var/spool/postfix -ban valóban látni, hogy tevékenykedik
a postfix. viszont chrootnak még nyomát sem látom. Na akkor
most mi van?

___________________________________________________________________________
[origo] klikkbank lakossági számlacsomag havi 199 Ft-ért, bankkártya éves díj 
nélkül!
www.klikkbank.hu


_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz