Sziasztok, a levelezőszerverem localhostról kiküldi a leveleket, illetve fogad is, de az authentikáció körül még mindig van valami gubanc.
most ez az írást találtam. http://www.sulinet.hu/tart/fcikk/Kaaae/0/26894/1 ebben megakadtam egy mondaton: "Mivel a Postfix biztonsági okokból alapértelmezetten chroot-olt környezetben fut, biztosítanunk kell számára az sasl démon elérhetőségét." mkdir -p /var/spool/postfix/var/run/saslauthd rm -fr /var/run/saslauthd a /var/spool/postfix -ban valóban látni, hogy tevékenykedik a postfix. viszont chrootnak még nyomát sem látom. Na akkor most mi van? ___________________________________________________________________________ [origo] klikkbank lakossági számlacsomag havi 199 Ft-ért, bankkártya éves díj nélkül! www.klikkbank.hu _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
