gui-apt-key - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: _Import
fr: Importer

en: E_xit
fr: Sortir

en: _About
fr: A propos

en: _File
fr: Fichier

en: _Help
fr: Aide

en: valid until %s
fr: valable jusqu'à %s

en: no expiration
fr: pas d'expiration

en: expired %s
fr: expiré %s

en: unknown expiration
fr: expiration inconnue

en: _Close
fr: Fermer

en: _Delete
fr: Effacer

en: Select keyring file
fr: Choix du fichier trousseau

en: Key Details
fr: Détail de la clé

en: Details of
fr: Détails de

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Key ID
fr: ID de la clé

en: Key expired on %s
fr: La clé a expiré le %s

en: Key valid until %s
fr: La clé est valable jusque %s

en: Full ID:
fr: ID complète :

en: Keys
fr: Clefs

en:   _Add
fr: Ajouter

en:  _Update
fr: Mettre à jour
