mason - en to gl translation catalogue (5 entries)

note: Type: select Choices
en: accept, reject, deny
gl: aceptar, rexeitar, denegar

note: Type: select Description
en: Default action for new firewall rules:
gl: Acción por defecto para as novas regras de devasa:

note: Type: select Description
en: The "accept" action will allow the packet through.  "Reject" will stop the packet with a rejection reply, while "deny" will drop the packet silently.
gl: A acción "aceptar" ha permitir que o paquete atravese a devasa. "Rexeitar" ha deter o paquete cunha resposta de paquete rexeitado, mentres que "denegar" ha descartar o paquete en silencio.

note: Type: select Description
en: Default action for rulesets:
gl: Nome por defecto para os xogos de regras:

note: Type: select Description
en: Again, "accept" allows the packet through, "reject" drops the packet with a reply, and "deny" silently drops the packet.
gl: De novo, "aceptar" ha permitir que pase o paquete, "rexeitar" ha descartar o paquete cunha resposta, e "denegar" ha descartar o paquete en silencio.
