openwebmail - en to cs translation catalogue (99 entries)

note: Type: select Description
en: Openwebmail authentication module:
cs: Autentizační modul Openwebmailu:

note: Type: select Description
en: Please select in this list which authentication module you wish to use  for your openwebmail server.
cs: Ze seznamu vyberte autentizační modul, který chcete použít pro openwebmail.

note: Type: select Description
en:  - auth_pam.pl         : libpam authentication (recommended)
     - auth_pam_cobalt.pl  : libpam authentication on a Cobalt Server
     - auth_mysql.pl       : authentication with a MySQL database containing
                             users, passwords and another informations
     - auth_mysql_vmail.pl : authentication with a MySQL database, with required
                             fields in another databases (such as vmail-sql)
     - auth_ldap.pl        : LDAP server authentication
     - auth_pg.pl          : authentication with a  PostgreSQL database by using
                             the libpg perl module
     - auth_pgsql.pl       : authentication with a  PostgreSQL database by using
                             the DBI perl module
     - auth_pop3.pl        : authentication with a POP3 server
     - auth_unix.pl        : read /etc/shadow to get user passwords
     - auth_unix_cobalt.pl : read /etc/shadow to get user passwords from a
                             Cobalt server.
cs:  - auth_pam.pl         : authentizace libpam (doporučeno)
     - auth_pam_cobalt.pl  : authentizace libpam na Cobalt serveru
     - auth_mysql.pl       : authentizace pomocí databáze MySQL, kde jsou
                             uloženi uživatelé, hesla a další informace
     - auth_mysql_vmail.pl : authentizace pomocí databáze MySQL, vyžadovaná
                             pole jsou v jiných databázích (jako vmail-sql)
     - auth_ldap.pl        : autentizace pomocí LDAP serveru
     - auth_pg.pl          : authentizace pomocí databáze PostgreSQL
                             za použití perlového modulu libpg
     - auth_pgsql.pl       : authentizace pomocí databáze PostgreSQL
                             za použití perlového modulu DBI
     - auth_pop3.pl        : authentizace vůči POP3 serveru
     - auth_unix.pl        : uživatelská hesla získá z /etc/shadow
     - auth_unix_cobalt.pl : uživatelská hesla získá z /etc/shadow
                             na Cobalt serveru.

note: Type: select Choices
en: bg (Bulgarian)
cs: bg (Bulharština)

note: Type: select Choices
en: ca (Catalan)
cs: ca (Katalánština)

note: Type: select Choices
en: cs (Czech)
cs: cs (Čeština)

note: Type: select Choices
en: da (Danish)
cs: da (Dánština)

note: Type: select Choices
en: de (German)
cs: de (Němčina)

note: Type: select Choices
en: en (English)
cs: en (Angličtina)

note: Type: select Choices
en: es (Spanish)
cs: es (Španělština)

note: Type: select Choices
en: fi (Finnish)
cs: fi (Finština)

note: Type: select Choices
en: fr (French)
cs: fr (Francouzština)

note: Type: select Choices
en: gl (Galician)
cs: gl (Galština)

note: Type: select Choices
en: hu (Hungarian)
cs: hu (Maďarština)

note: Type: select Choices
en: in (Indonesian)
cs: in (Indonézština)

note: Type: select Choices
en: it (Italian)
cs: it (Italština)

note: Type: select Choices
en: ja_JP.Shift_JIS (Japanese)
cs: ja_JP.Shift_JIS (Japonština)

note: Type: select Choices
en: ko (Korean)
cs: ko (Korejština)

note: Type: select Choices
en: lt (Lithuanian)
cs: lt (Litevština)

note: Type: select Choices
en: nl (Dutch)
cs: nl (Holandština)

note: Type: select Choices
en: no (Norwegian)
cs: no (Norština)

note: Type: select Choices
en: nn (Norwegian (Nynorsk))
cs: nn (Norština (Nynorsk))

note: Type: select Choices
en: pl (Polish)
cs: pl (Polština)

note: Type: select Choices
en: pt (Portuguese)
cs: pt (Portugalština)

note: Type: select Choices
en: pt_BR (Brasilian Portuguese)
cs: pt_BR (Brazilská portugalština)

note: Type: select Choices
en: ro (Romanian)
cs: ro (Rumunština)

note: Type: select Choices
en: ru (Russian)
cs: ru (Ruština)

note: Type: select Choices
en: sk (Slovak)
cs: sk (Slovenština)

note: Type: select Choices
en: sv (Swedish)
cs: sv (Švédština)

note: Type: select Choices
en: th (Thai)
cs: th (Thaiština)

note: Type: select Choices
en: tr (Turkish)
cs: tr (Turečtina)

note: Type: select Choices
en: uk (Ukrainian)
cs: uk (Ukrajinština)

note: Type: select Choices
en: zh_CN.GB2312 (Chinese GB2312)
cs: zh_CN.GB2312 (Čínština GB2312)

note: Type: select Choices
en: zh_TW.Big5 (Chinese Big5)
cs: zh_TW.Big5 (Čínština Big5)

note: Type: select Choices
en: sr (Serbian)
cs: sr (Srbština)

note: Type: select DefaultChoice You must *not* translate this item, but you can change its value. The comment between brackets is used to distinguish this msgid from the one in the Choices list; you do not have to worry about them, and have simply to write msgstr "xx (yyy)" where xx is your favorite lang
en: en (English)[ default language ]
cs: cs (Czech)

note: Type: select Description
en: Openwebmail default language:
cs: Výchozí jazyk Openwebmailu:

note: Type: select Description
en: OpenWebmail can be used in several languages. Please, choose the language you want to use as default.
cs: Openwebmail můžete používat v několika jazycích. Vyberte, který jazyk má být výchozí.

note: Type: select Description
en: Openwebmail default Ispell language:
cs: Výchozí jazyk Ispellu v Openwebmailu:

note: Type: select Description
en: Openwebmail can check your emails spelling using ispell. Please choose the default language for ispell.
cs: Openwebmail umí kontrolovat překlepy v emailech pomocí ispellu. Zvolte si výchozí jazyk ispellu.

note: Type: string Description
en: LDAP host name:
cs: Jméno LDAP serveru:

note: Type: string Description
en: Enter here the qualified name or IP address of the LDAP Host.
cs: Zadejte kvalifikované doménové jméno nebo IP adresu LDAP serveru.

note: Type: string Description
en: LDAP Organization Unit ('ou'):
cs: Organizační jednotka ('ou') LDAP:

note: Type: string Description
en: LDAP user:
cs: LDAP uživatel:

note: Type: password Description
en: LDAP password:
cs: LDAP heslo:

note: Type: string Description
en: Enter here the domain component ('dc') used to identify your LDAP database.
cs: Zadejte doménovou část ('dc') používanou pro identifikaci vaší LDAP databáze.

note: Type: string Description
en: MySQL host name:
cs: Jméno MySQL serveru:

note: Type: string Description
en: Enter here the qualified name or IP address of the MySQL server.
cs: Zadejte kvalifikované doménové jméno nebo IP adresu MySQL serveru.

note: Type: string Description
en: MySQL user:
cs: MySQL uživatel:

note: Type: password Description
en: MySQL password:
cs: MySQL heslo:

note: Type: string Description
en: Openwebmail database:
cs: Databáze openwebmailu:

note: Type: string Description
en: Openwebmail users table:
cs: Tabulka s uživateli openwebmailu:

note: Type: string Description
en: Enter the name of the table that contains fields for user, password, realname, uid and gid.
cs: Zadejte název tabulky, která obsahuje pole pro uživatelské jméno, heslo, reálné jméno, uid a gid.

note: Type: string Description
en: Enter here the name of the field that contains the home directory used by openwebmail for each email account.
cs: Zadejte název pole, které obsahuje cestu k domovskému adresáři každého emailového účtu.

note: Type: string Description
en: PostgreSQL port:
cs: Port PostgreSQL:

note: Type: string Description
en: This is the port the PostgreSQL server is listening to.
cs: Na tomoto portu naslouchá server PostgreSQL.

note: Type: string Description
en: Openwebmail DataBase:
cs: Databáze OpenWebmailu:

note: Type: note Description
en: Database creation
cs: Vytvoření databáze

note: Type: note Description
en: To use this auth module, you should create a PostgreSQL database containing a table named as 'users'. See /usr/share/doc/openwebmail/README.pg for details.
cs: Pro použití tohoto autentizačního modulu byste měli vytvořit PostgreSQL databázi obsahující tabulku nazvalou 'users'. Podrobnosti naleznete v /usr/share/doc/openwebmail/README.pg.

note: Type: string Description
en: PostgreSQL host name:
cs: Jméno PostgreSQL serveru:

note: Type: string Description
en: Enter here the qualified name or IP address of the PostgreSQL server.
cs: Zadejte kvalifikované doménové jméno nebo IP adresu PostgreSQL serveru.

note: Type: string Description
en: PostgreSQL user:
cs: PostgreSQL uživatel:

note: Type: string Description
en: This user name will be used for connecting to the server.
cs: Toto uživatelské jméno se použije pro připojení k serveru.

note: Type: password Description
en: PostgreSQL password:
cs: PostgreSQL heslo:

note: Type: password Description
en: This password will be used for connecting to the server.
cs: Toto heslo se použije pro připojení k serveru.

note: Type: string Description
en: Openwebmail PostgreSQL DataBase:
cs: PostgreSQL databáze Openwebmailu:

note: Type: string Description
en: Enter the database name that contains tables for user, password and realname.
cs: Zadejte jméno databáze, která obsahuje tabulky pro uživatele, hesla a skutečné jméno.

note: Type: string Description
en: Openwebmail PostgreSQL users table:
cs: PostgreSQL tabulka s uživateli openwebmailu:

note: Type: string Description
en: Enter the table name that contains fields for user, password, realname, uid and gid.
cs: Zadejte jméno tabulky, která obsahuje pole pro uživatelské jméno, heslo, reálné jméno, uid a gid.

note: Type: string Description
en: Field that contains user names:
cs: Pole obsahující uživatelská jména:

note: Type: string Description
en: Enter here the name of the field that contains the openwebmail user names.
cs: Zadejte název pole, které obsahuje jména uživatelů openwebmailu.

note: Type: string Description
en: Field that contains passwords:
cs: Pole obsahující hesla:

note: Type: string Description
en: Enter here the name of the field that contains the openwebmail user passwords.
cs: Zadejte název pole, které obsahuje hesla uživatelů openwebmailu.

note: Type: string Description
en: Field that contains real names:
cs: Pole obsahující skutečná jména:

note: Type: string Description
en: Enter here the name of the field that contains the openwebmail real name of users (ej. Richard Stallman).
cs: Zadejte název pole, které obsahuje skutečná jména uživatelů (jako Richard M. Stallman).

note: Type: string Description
en: Field that contains user IDs:
cs: Pole obsahující ID uživatelů:

note: Type: string Description
en: Enter here the name of the field that contains the user ids (uid).
cs: Zadejte název pole, které obsahuje ID uživatelů (uid).

note: Type: string Description
en: Field that contains Group IDs:
cs: Pole obsahující ID skupin:

note: Type: string Description
en: Enter here the name of the field that contains the group ids (gid).
cs: Zadejte název pole, které obsahuje ID skupin (gid).

note: Type: string Description
en: Field that contains the home directory:
cs: Pole obsahující domovské adresáře:

note: Type: string Description
en: Enter here the name of the field that contains the home dir used by openwebmail for each email account.
cs: Zadejte název pole, které obsahuje cestu k domovskému adresáři každého emailového účtu openwebmailu.

note: Type: select Description
en: Type of passwords:
cs: Typ hesel:

note: Type: select Description
en: Passwords can be stored as clear text (default option) or crypted.
cs: Hesla mohou být uložena jako prostý text (výchozí možnost) nebo v zašifrované podobě.

note: Type: boolean Description
en: Use system home directories?
cs: Použít systémové domovské adresáře?

note: Type: boolean Description
en: Select this option is you want to use the home directories defined by the Linux sytem (normally in /etc/passwd) for the running user (default owmail).
cs: Povolte tuto možnost v případě, že chcete použít pro uživatele (implicitně owmail) domovské adresáře definované v systému GNU/Linux (typicky v /etc/passwd).

note: Type: boolean Description
en: Store mail in home directories?
cs: Ukládat poštu v domovských adresářích?

note: Type: boolean Description
en: This allow the users mail to be stored in their home directory. This could be the system home directories or any other defined by the administrator.
cs: Tímto povolíte uživatelům ukládání pošty v jejich domovských adresářích. Domovské adresáře mohou být buď systémové, nebo definované administrátorem.

note: Type: boolean Description
en: Allow users to change their password?
cs: Povolit uživatelům změnu hesla?

note: Type: boolean Description
en: Enable this option is you want to allow users to modify their password.
cs: Chcete-li uživatelům umožnit změnu hesla, odpovězte kladně.

note: Type: string Description
en: Enter here the qualified name or IP address of the POP3 server.
cs: Zadejte kvalifikované doménové jméno nebo IP adresu POP3 serveru.

note: Type: string Description
en: POP3 server port number:
cs: Číslo portu POP3 serveru:

note: Type: string Description
en: This is the listening port of the POP3 server.
cs: Na tomto portu naslouchá POP3 server.

note: Type: boolean Description
en: Get mail from a POP3 server?
cs: Stáhnout poštu z POP3 serveru?

note: Type: boolean Description
en: Delete mail from a POP3 server?
cs: Smazat poštu z POP3 serveru?

note: Type: boolean Description
en: Use pop3 over SSL?
cs: Používat pop3 přes SSL?

note: Type: select Choices
en: apache, apache-ssl, both, none
cs: apache, apache-ssl, oba, žádný

note: Type: select Description
en: Apache Configuration:
cs: Nastavení Apache:

note: Type: select Description
en:  The static components in openwebmail were formerly stored in
    /var/www/openwebmail. However this directory has been moved to /usr/share/openwebmail. You have to configure your web server to access to this directory rather than the previous one. If you are using apache, just add at to your configuration file "Include /etc/openwebmail/apache.conf" and restart apache.
cs: Statické části openwebmailu byly dříve uloženy ve /var/www/openwebmail. Tento adresář byl přesunut do /usr/share/openwebmail. Nyní musíte svému webovému serveru říct, aby místo starého adresáře používal ten nový. Používáte-li Apache, stačí do konfiguračního souboru přidat řádek "Include /etc/openwebmail/apache.conf" a Apache restartovat.

note: Type: select Description
en: Please select one of those options if you want to add this line to your apache configuration file automaticly by this script. "none" will stop the process.
cs: Chcete-li, aby instalační skript provedl vše potřebné automaticky, vyberte některou z dostupných možností. Volbou "žádný" proces ukončíte.
