console-data - en to bs translation catalogue (93 entries)

note: Type: select Choices
en: by
bs: Bjeloruski

note: Type: select Choices
en: bg
bs: Bugarski

note: Type: select Choices
en: croat
bs: Hrvatski

note: Type: select Choices
en: cz-lat2
bs: Češki

note: Type: select Choices
en: sg-latin1
bs: Švicarski njemački

note: Type: select Choices
en: de-latin1-nodeadkeys
bs: Njemački

note: Type: select Choices
en: dk-latin1
bs: Danski

note: Type: select Choices
en: us
bs: Američki engleski

note: Type: select Choices
en: uk
bs: Britanski engleski

note: Type: select Choices
en: dvorak
bs: Dvorak

note: Type: select Choices
en: et
bs: Estonski

note: Type: select Choices
en: la-latin1
bs: Latino američki

note: Type: select Choices
en: es
bs: Španski

note: Type: select Choices
en: fi-latin1
bs: Finski

note: Type: select Choices
en: fr-latin9
bs: Francuski

note: Type: select Choices
en: fr-latin1
bs: Francuski (zastarjeli)

note: Type: select Choices
en: be2-latin1
bs: Belgijski

note: Type: select Choices
en: cf
bs: Kanadski francuski

note: Type: select Choices
en: fr_CH-latin1
bs: Švicarski francuski

note: Type: select Choices
en: gr
bs: Grčki

note: Type: select Choices
en: hebrew
bs: Hebrejski

note: Type: select Choices
en: hu
bs: Mađarski

note: Type: select Choices
en: is-latin1
bs: Islandski

note: Type: select Choices
en: it
bs: Italijanski

note: Type: select Choices
en: lt
bs: Litvanski

note: Type: select Choices
en: lv-latin4
bs: Latvijski

note: Type: select Choices
en: jp106
bs: Japanski (106 tipki)

note: Type: select Choices
en: mk
bs: Makedonski

note: Type: select Choices
en: no-latin1
bs: Norveški

note: Type: select Choices
en: nl
bs: Holandski

note: Type: select Choices
en: pl
bs: Poljski

note: Type: select Choices
en: pt-latin1
bs: Portugalski

note: Type: select Choices
en: br-abnt2
bs: Brazilski (ABNT2 raspored)

note: Type: select Choices
en: br-latin1
bs: Brazilski (EUA raspored)

note: Type: select Choices
en: ro
bs: Rumunski

note: Type: select Choices
en: ru
bs: Ruski

note: Type: select Choices
en: sk-qwerty
bs: Slovački

note: Type: select Choices
en: slovene
bs: Slovenački

note: Type: select Choices
en: sr-cy
bs: Srpski (ćirilični)

note: Type: select Choices
en: se-latin1
bs: Švedski

note: Type: select Choices
en: trfu
bs: Turski (F raspored)

note: Type: select Choices
en: trqu
bs: Turski (Q raspored)

note: Type: select Choices
en: ua
bs: Ukrajinski

note: Type: select Description
en: Keymap to use:
bs: Raspored tipki koji će se koristiti:

note: Type: select Choices
en: amiga-us
bs: Američki engleski (amiga)

note: Type: select Choices
en: amiga-fr
bs: Francuski (amiga)

note: Type: select Choices
en: amiga-de
bs: Njemački (amiga)

note: Type: select Choices
en: amiga-it
bs: Italijanski (amiga)

note: Type: select Choices
en: amiga-se
bs: Švedski (amiga)

note: Type: select Choices
en: amiga-sg
bs: Švicarski njemački (amiga)

note: Type: select Choices
en: amiga-es
bs: Španski (amiga)

note: Type: select Choices
en: atari-us
bs: Američki engleski (atari)

note: Type: select Choices
en: atari-uk
bs: Britanski engleski (atari)

note: Type: select Choices
en: atari-fr
bs: Francuski (atari)

note: Type: select Choices
en: atari-de
bs: Njemački (atari)

note: Type: select Choices
en: atari-se
bs: Švedski (atari)

note: Type: select Choices
en: mac-us-std
bs: Američki engleski (Mac; 82 tipke)

note: Type: select Choices
en: mac-us-ext
bs: Američki engleski (Mac; extended tastatura)

note: Type: select Choices
en: mac-de2-ext
bs: Njemački (Mac; extended tastatura)

note: Type: select Choices
en: mac-fr2-ext
bs: Francuski (Mac; extended tastatura)

note: Type: select Choices
en: mac-fr3
bs: Francuski (Mac; drugi raspored)

note: Type: select Choices
en: sunkeymap
bs: Američki engleski

note: Type: select Choices
en: sunt5-fi-latin1
bs: Finski (type 5)

note: Type: select Choices
en: sunt5-fr-latin1
bs: Francuski (type 5)

note: Type: select Choices
en: sunt5-de-latin1
bs: Njemački (type 5)

note: Type: select Choices
en: sunt5-ru
bs: Ruski (type 5)

note: Type: select Choices
en: sunt5-es
bs: Španski (type 5)

note: Type: select Choices
en: sunt4-es
bs: Španski (type 4)

note: Type: select Choices
en: sun-pl
bs: Poljski

note: Type: select Choices
en: sunt5-cz-us
bs: Češki (type 5; američki raspored)

note: Type: select Choices
en: sunt5-uk
bs: Britanski engleski (type 5)

note: Type: select Choices
en: sunt4-no-latin1
bs: Norveški (type 4)

note: Type: select Choices
en: sunt5-no
bs: Norveški (type 5)

note: Type: select Choices
en: sunt5-trqalt
bs: Turski Q(type 5)

note: Type: select Choices
en: sunt4-ja
bs: Japanski (type 4)

note: Type: select Choices
en: sunt5-ja
bs: Japanski (type 5)

note: Type: select Choices
en: mac-usb-be
bs: Belgijski

note: Type: select Choices
en: mac-usb-de-latin1
bs: Njemački

note: Type: select Choices
en: mac-usb-de-latin1-nodeadkeys
bs: Njemački (no deadkeys)

note: Type: select Choices
en: mac-usb-de_CH
bs: Švicarski njemački

note: Type: select Choices
en: mac-usb-dk-latin1
bs: Danski

note: Type: select Choices
en: mac-usb-us
bs: Američki engleski

note: Type: select Choices
en: mac-usb-dvorak
bs: Dvorak

note: Type: select Choices
en: mac-usb-es
bs: Španski

note: Type: select Choices
en: mac-usb-fi-latin1
bs: Finski

note: Type: select Choices
en: mac-usb-fr
bs: Francuski

note: Type: select Choices
en: mac-usb-fr_CH-latin1
bs: Švicarski francuski

note: Type: select Choices
en: mac-usb-it
bs: Italijanski

note: Type: select Choices
en: mac-usb-pt-latin1
bs: Portugalski

note: Type: select Choices
en: mac-usb-se
bs: Švedski

note: Type: select Choices
en: mac-usb-uk
bs: Britanski engleski

note: Type: select Description
en: Keymap to use for a USB keyboard:
bs: Raspored tipki koji će se koristiti na USB tastaturi:

note: Type: select Choices
en: lk201-us
bs: Američki engleski
