base-config - en to pl translation catalogue (15 entries)

note: type: TH
en: validlocale
pl: poprawny region

note: type: SH
en: NAME
pl: NAZWA

note: type: Plain text
en: validlocale - Test if a given locale is available
pl: validlocale - Sprawdza, czy dostępne jest dane locale

note: type: SH
en: SYNTAX
pl: SKŁADNIA

note: type: SH
en: DESCRIPTION
pl: OPIS

note: type: Plain text
en: Test if the locale given as argument is a valid locale.  If it isn't, print on stdout the string to add to /etc/locale.gen to make locale-gen generate the locale (if it exists at all).
pl: Sprawdza, czy region podany jako argument jest poprawny. Jeśli nie jest, wypisuje na stdout napis, jaki należy dodać do /etc/locale.gen, aby polecenie locale-gen wygenerowało dane regionu (o ile w ogóle ono istnieje).

note: type: SH
en: FILES
pl: PLIKI

note: type: SH
en: ENVIRONMENT VARIABLES
pl: ZMIENNE ŚRODOWISKOWE

note: type: Plain text
en: Which charset to assume if the given locale is missing from the list of supported locales.
pl: Jakiego zestawu znaków użyć, jeśli podanego locale nie ma na liście obsługiwanych.

note: type: SH
en: EXAMPLES
pl: PRZYKŁADY

note: type: Plain text
en: If you give a valid locale as parameter, it outputs a string specifying this on stderr:
pl: Jeśli jako parametr podano nazwę poprawnego regionu, wypisuje na stderr odpowiedni napis:

note: type: Plain text
en: locale 'C' valid and available
pl: region 'C' poprawny i dostępny

note: type: Plain text
en: When given a invalid (not generated or just nonexistent), it outputs a string on stderr telling that this is an invalid locale, and a string to stdout with the string to add to /etc/locale.gen to have this locale generated:
pl: Jeśli podano nazwę nieprawidłowego regionu (niewygenerowanego lub po prostu nieistniejącego), wypisuje na stderr napis mówiący o tym, że nie jest to prawidłowe locale, oraz - na stdout - napis, który należy dodać do /etc/locale.gen, aby móc wygenerować dane locale:

note: type: SH
en: AUTHORS
pl: AUTORZY

note: type: SH
en: SEE ALSO
pl: ZOBACZ TAKŻE
