termit-2.9.3 - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Audible bell
pl: Głośny dzwonek

en: Background
pl: Tło

en: Background image
pl: Obraz tła

en: Cannot create a new tab
pl: Nie można utworzyć nowej karty

en: Cannot parse command. Creating tab with shell
pl: Nie można przetworzyć polecenia. Tworzenia karty z powłoki

en: Edit
pl: Edycja

en: File
pl: Plik

en: Font
pl: Czcionka

en: Foreground
pl: Pierwszy plan

note: g_signal_connect(btn_switch_image_file, "toggled", G_CALLBACK(dlg_switch_image_file), btn_image_file); TERMIT_PREFERENCE_ROW2(btn_switch_image_file, btn_image_file);
en: Image
pl: Obraz

en: Open session
pl: Otwórz sesje

en: Save session
pl: Zapisz sesje

en: Scrollbar
pl: Pasek przewijania

en: Sessions
pl: Sesja

note: Edit menu
en: Set tab name...
pl: Ustaw nazwe karty...

en: Several tabs are opened.
    Close anyway?
pl: Kilka kart jest otwartych.
    Zamknąć pomimo to?

en: Tab name
pl: Nazwa Karty

en: Title
pl: Tytuł

en: Transparency
pl: Przezroczystość

en: Unable to create directory '%s': %s
pl: Nie można utworzyć katalogu '%s': %s

en: Visible bell
pl: Widoczny dzwonek

en: images
pl: obrazy
